Ctrl + F5 ve ya Ctrl + R bunları kullanın lütfen. Yani tarayıcının havizasını sıfırlayın.
Bilgiler
350 kez izlendi.
Yorumlar
 1. Bir Dost

  Bu tarz kült filmleri çok seviyorum. Gerçek hayatın sıkıcı ve donuk doğasını çok güzel bir şekilde gözler önüne seriyor. Hangimizin sabah uyandığında, okula giderken, işte çalışırken, mutfakta yemek yaparken arkadan fon müziği çalıyor ki. Bu tip filmlerin giriş-gelişme-sonuç odaklı gitmemesini de çok benimsedim. Gerçek bir ailenin gündelik yaşantılarını uzaktan seyrediyordum adeta; asla konuşmadım sadece izledim.

 2. Gülhan

  Çok çarpıcı, akran zorbalığını güzel anlatmış. İletişim dilinin ne kadar önemli olduğunu; hatta neyin önemli, neyin önemsiz olduğunu gayet net anlatmış bir film.

  1. Sinemaizle ViP

   Yorumunuz icin teshekkurler 🙂

Günümüz koşullarında internet üzerinden film izlemek oldukça popüler hale gelmiştir. Sinemaizlevip.com olarak siz kıymetli takipcilerimize son çıkan vizyon filmlerini 4K ve 1080p formatında sunmaya çalışırız. ekibimiz bu alanda kendini ispatlamış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Evde yabancı film izle me keyfini, kategorilerimiz üzerinden beğendiğiniz sinema izle me filmini seçerek kahvenizi yudumlayıp anın tadını yaşayabilirsiniz. Sinemaizlevip türkçe dublaj filmler olsun yabancı sinema olsun bu filmleri her türden mobil ve tablet cihazlarınız dan takip edebilirsiniz.

Telif hakkı (DMCA) ve şikayet için - ilkfilmsitesi[@]gmail.com