ARAMA ROBOTU

Amerikan Fabrikası izle

Bilgiler
1,400 kez izlendi.
Yorumlar
  1. iii

    Belgesel güzeldi Amerikalılar ne kadar iyi insanlarmış meğer çinlilerle kıyaslayınca.
    Daha fazla büyümek için insanlara insanlık dışı mumelelerde bulunan ÇİN ve Başkasının hakkını gasp edip de kendi halkına refah yaşatan eli kanlı katil fırsatlar ülkesi Amerika.
    Bunlardan birini tercih et deseniz ikisinin de canı cehenneme derdim ama Amerika daha cazip geliyor tabb eğer kimi katletmiş kimden çalmış kime tecavüz etmiş görmezden gelip kefyine bakabiliyorsanız.
    İşin kötü tarafıysa mazlum olanların da zalim olup olmayacaklarını görmek için güç sahibi olmalarının gerekmesidir,ancak güç kudret sahibiyken gerçek karakter ortaya çıkar bence.

Evde Sinema Keyfi Yaşayın!

Kesintisiz, Reklamsız Filmler

Tek Parça Filmler

Yepyeni Vizyon Filmleri

2022 Filmleri izle

Erotik Film izle

+18 Film izle

Yetişkin Film izle

Ücretsiz Film İzleyin
Kaliteli Filmin Adresi
Full HD Film izle
Reklamsız, Kesintisiz Filmin Adresi
En Yeni Filmler Burada
En Yeni Sinema Filmleri
Türkçe Dublaj Film izle
Türkçe Altyazılı Film izle

Günümüz koşullarında internet üzerinden film izlemek oldukça popüler hale gelmiştir. Sinemaizlevip.com olarak siz kıymetli takipcilerimize son çıkan vizyon filmlerini 4K ve 1080p formatında sunmaya çalışırız. ekibimiz bu alanda kendini ispatlamış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Evde yabancı film izle me keyfini, kategorilerimiz üzerinden beğendiğiniz sinema izle me filmini seçerek kahvenizi yudumlayıp anın tadını yaşayabilirsiniz. Sinemaizlevip türkçe dublaj filmler olsun yabancı sinema olsun bu filmleri her türden mobil ve tablet cihazlarınız dan takip edebilirsiniz.

Telif hakkı (DMCA) ve şikayet için - [email protected]