Amerikan Fabrikası izle

Ctrl + F5 ve ya Ctrl + R bunları kullanın lütfen. Yani tarayıcının havizasını sıfırlayın.
Bilgiler
1,685 kez izlendi.
Yorumlar
  1. iii

    Belgesel güzeldi Amerikalılar ne kadar iyi insanlarmış meğer çinlilerle kıyaslayınca.
    Daha fazla büyümek için insanlara insanlık dışı mumelelerde bulunan ÇİN ve Başkasının hakkını gasp edip de kendi halkına refah yaşatan eli kanlı katil fırsatlar ülkesi Amerika.
    Bunlardan birini tercih et deseniz ikisinin de canı cehenneme derdim ama Amerika daha cazip geliyor tabb eğer kimi katletmiş kimden çalmış kime tecavüz etmiş görmezden gelip kefyine bakabiliyorsanız.
    İşin kötü tarafıysa mazlum olanların da zalim olup olmayacaklarını görmek için güç sahibi olmalarının gerekmesidir,ancak güç kudret sahibiyken gerçek karakter ortaya çıkar bence.

Günümüz koşullarında internet üzerinden film izlemek oldukça popüler hale gelmiştir. Sinemaizlevip.com olarak siz kıymetli takipcilerimize son çıkan vizyon filmlerini 4K ve 1080p formatında sunmaya çalışırız. ekibimiz bu alanda kendini ispatlamış tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Evde yabancı film izle me keyfini, kategorilerimiz üzerinden beğendiğiniz sinema izle me filmini seçerek kahvenizi yudumlayıp anın tadını yaşayabilirsiniz. Sinemaizlevip türkçe dublaj filmler olsun yabancı sinema olsun bu filmleri her türden mobil ve tablet cihazlarınız dan takip edebilirsiniz.

Telif hakkı (DMCA) ve şikayet için - ilkfilmsitesi[@]gmail.com